KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4958217
nr 495 8217
signerad Karl Johansson, "Motiv från Bretagne" 1800-tal, 32x47
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 12 november 2007
3.800 kr
4.200 kr
4.500 kr